Redpaint İç Anadolu bölge bayisidir

Kurumsal

Hakkımızda

2008 yılında Eskişehir’de ısı yalıtım ve dekorasyon konularında hizmet vermeye başladığımız şirketimiz, tecrübeli, alanında uzman ekibimizle onlarca evde birçok başarılı işe imza atmıştır. Üstlendiği tüm işleri her zaman zamanında ve sorunsuz bir şekilde tamamlayan ekibimiz, tüm tadilat ve dekorasyon işlerinde sahip olduğu deneyimle ortaya mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır.

 

Ev, daire, ofis gibi tüm mekanlar veya mutfak, banyo gibi oda dekorunu tamamlamak için hizmet veren Berke Yapı Dekorasyon, Eskişehir dekorasyon firmaları arasında her zaman güvenle çalışmaktadır. Seçeceğiniz hizmetlerimizin tamamında birinci kalite malzemeler kullanıyor, yaptığımız işin uzun yıllar boyunca aynı şekilde kullanılabilmesini sağlıyoruz.

 

Berke İnşaat olarak işlerimizde en önemli kriterlerimizden biri de müşterilerimizin işin sonunda memnun olmasıdır.  Dekorasyon anlamında kurduğunuz hayalleri profesyonel görüşlerle birleştiren Berke İnşaat Dekorasyon, ortaya kaliteli, şık, dayanıklı ve konforlu bir alan çıkarır.

 

Berke İnşaat Dekorasyon İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Mahallesi Yelkovan İş Merkezi Kat: 2/110 Odunpazarı / Eskişehir

Tel:  0539 222 88 30 | 0534 958 25 83