Redpaint İç Anadolu bölge bayisidir

Eskişehir Dekorasyon

Berke İnşaat Dekorasyon Tadilat ve dekorasyon alanlarında edindikleri tecrübelerle Eskişehir’de güvenilir hizmetin adresi olmayı başarmıştır. Tadilat ve yenileme süreçlerini de kapsayarak tesisatından boya badanasına, dış cephe mantolamasına kadar bir binanın dekorasyonu, iyileştirilmesi anlamında tüm hizmetleri sunan ekibimiz, en modern, en kullanışlı, en sağlam çözümleri sunmaktadır.

 

Her biri alanında ustalaşmış ekibimizle ev, villa, otel, okul, büro, hastane gibi mekânların iç dekorasyonunda titizlikle çalışıyor, kullandığımız tüm malzemeleri birinci kalite markalardan seçiyoruz. Eskişehir yapı dekorasyon firmaları olarak kaliteli ve garantili hizmet veren Berke İnşaat Dekorasyon, müşterilerinin memnun kaldığından emin olmadan işini bitirmiş saymaz.

 

Dürüst bir şekilde çalışmayı ilke edinerek tüm hizmetlerini her bütçeye uygun hale getiren ekibimiz, keşif, projelendirme, malzeme-renk seçimi, uygulama ve teslimat aşamalarının tamamında aynı titizlikle çalışır. mutfak, banyo dekorasyonu ve bu odaların tesisat işleri, tüm ev dekorasyonu, çatı işlemleri ve bahçe düzenleme çalışmaları yapan Berke İnşaat Dekorasyon, işin sonunda yaşam alanınızda konforun arttırılmasını sağlar.

 

Berke İnşaat Dekorasyon İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Mahallesi Yelkovan İş Merkezi Kat: 2/110 Odunpazarı / Eskişehir

Tel:  0539 222 88 30 | 0534 958 25 83